ZĽAVA 15% novinka
Hotel Kukučka
Tatranská Lomnica 14646

Malebné prostredie Vysokých Tatier, harmónia prírody a tatranského okolia, luxusné a komfortné ubytovanie - ideálne miesto pre Vašu dovolenku, jednoducho relax vo veľkolepom štýle, aký si ihneď zamilujete.

od 81 €
ZĽAVA 15% video
Natur Resort
Veľká Lomnica

Obľúbený rezort v pokojnom prostredí pod Vysokými Tatrami s dych berúcimi panoramatickými výhľadmi a s netradičným dizajnovým ubytovaním. Natur Resort je ako stvorený pre romantické chvíle, ale aj nezabudnuteľné rodinné dovolenky!

od 49 €
ZĽAVA 15% 360° video
Vila Olívia
Nový Smokovec, Vysoké Tatry

Vila Olívia *** je úplná novinka spoločnosti APLEND vo Vysokých Tatrách a svojou polohou je vskutku výnimočná kapacita. Vila Olívia ponúka navštevníkom komfortné ubytovanie v obkolesení tatranskej prírody.

od 62 €
ZĽAVA 15% video
Chaty Tatry Holiday
Veľký Slavkov

    Len 4 km od Popradu leží dedinka Veľký Slavkov, na začiatku ktorej Vás s otvorenou náručou privíta APLEND Tatry Holiday Resort. Ubytovanie je riešené formou útulných dvojposchodových chatiek vhodných pre 1 až 8 osôb podľa typu. 

od 69 €
ZĽAVA 15% video
Vila Beatrice
Tatranská Lomnica

​    Vila Beatrice *** v Tatranskej Lomnici patrí medzi najlepšie zariadenia APLEND Apartments & Resorts vo Vysokých Tatrách. Interiér budovy prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2016.

od 69 €
ZĽAVA 15% 360° video
Koliba Kamzík
Starý Smokovec - Vysoké Tatry

    Koliba Kamzík sa nachádza na začiatku jednej z najznámejších častí Vysokých Tatier, v Starom Smokovci. Budova Koliby Kamzík zastrešuje nie len ubytovaciu časť, ale aj reštauračný priestor, v ktorom sú ubytovaným hosťom podávané raňajky formou bufetu.

od 62 €
ZĽAVA 15% video
Vila Júlia
Tatranská Lomnica

    Vila Júlia *** patrí medzi najlepšie hodnotené APLEND zariadenia vo Vysokých Tatrách a svojou polohou je vskutku výnimočná kapacita. Apartmány a štúdia sú zariadené moderne so všetkým čo hostia k svojmu pobytu potrebujú. 

od 39 €
ZĽAVA 15% video
Domčeky Tatry Holiday
Veľký Slavkov

 Ubytovanie v priestranných dvojposchodových domčekoch s kapacitou 2 až 12 ľudí. Každý z domčekov má samostatne stojacu terasu prístupnú z obývacej miestnosti.

od 79 €
ZĽAVA 15% video
Vila Magnólia
Tatranská Lomnica

    Vila Magnólia*** je lokalizovaná v tesnej blízkosti centra Tatranskej Lomnice, jednoducho dostupná autom, autobusom i Tatranskými elektrickými železnicami. Spolu s Vilou Beatrice*** a Vilou Júlia*** tvoria Resort Beatrice, pričom všetky tri budovy sú od seba navzájom vzdialené približne 300 m.

od 39 €
ZĽAVA 15% video

Tatry Holiday Resort je ideálne miesto pre oddych s deťmi aj pre aktívnu dovolenku. V ponuke sa aktuálne nachádzajú dva typy apartmánov a štúdiá. 

od 34 €
ZĽAVA 15% video
Vilkové štúdiá
Veľký Slavkov

    Izby vilkového štúdia pozostávajú z jednej vkusne zariadenej izby, ktorá poskytuje úplné pohodlie počas celého pobytu aj vďaka svojej plnej vybavenosti. 

od 29 €
Vila Ľudmila
Tatranská Lomnica

    Vila Ľudmila** je lokalizovaná v tichej časti Tatranskej Lomnice vzdialenej len niekoľko minút od jej centra. Výhodnú polohu dotvára taktiež zjazdovka priamo nad objektom.

od 42 €
 

Reštaurácia

Koliba Kamzík

Starý Smokovec

VIAC INFO
 

 

Olívia Restaurant

Nový Smokovec

VIAC INFO
 

Tipy na výlet plný zážitkov

VIAC INFO
 

Darčekové poukážky

VIAC INFO