Aktuálne si prezerá: 4

Hotel Kukučka

1 dospelý
dospelí
deti
Hotel Kukučka
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
Chceli by sme sa poďakovať za krásny víkend strávený vo vašom hoteli. Taktiež ďakujeme pani recepčnej za výborný ľudský prístup a moznost výmeny izby za izbu s balkónom. A to najväčšie ĎAKUJEME patrí pánovi čašníkovy VLADIMÍROVI nakoľko jeho prístup k nám a ľuďom bol naozaj výnimočný . Škoda ze takýto čašníci nie sú všade. Preto sme papať chodili len v hotely. Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEME. Určite sa vrátime.
Lenka, Košice
Bol som 2x u vas a super.. bohate ranajky, ciste ubytovanie na urovni s potocikom za oknami :), wellness okej, velmi mile a ochotne recepcne
Adam, Bratislava
Skvelý hotel, vintage štýl (pripomína architektúru v medzivojnovom období), krásne izby, výborné jedlo a milý personál. Odporúčame.
Marta, Bratislava
Veľká spokojnosť, apartmán čistý krásny priestranný.Restauracia velka spokojnosť tiež, personál na 1*. Určite sa vrátime
Eva, Košice
Ubytovanie predčilo naše očakávania, personál hotela bol veľmi ochotný počínajúc recepčnými, cez chyžnú až po obsluhu v reštaurácii. Veľmi sme boli spokojní s kvalitou jedla v reštaurácii Olívia. Hotel Kukučka určite doporučíme našim priateľom a ak nám to niekedy vyjde, radi si pobyt ešte zopakujeme.
Peter, Nitra
Využili sme ubytovanie na 2 noci. Príjemné a veľmi dobre vybavený apartmán. Raňajky vynikajúce. Pekné prostredie. Príjemný a ochotný personál. Určite sa tam vrátime.
Norbert, Lučenec
Skvělý hotel! Výborná poloha, vynikající jídlo v restauraci, milý personál. Všude čisto. Rozhodně doporučuji.
Pavla, Slaný
Velmi pekne izby prijemny personal bohaty vyber ranajok Boli sme velmy spokojny Dakujeme
Milan Hajdúch, Tvrdosin
V Aplend Kukučka sme prežili peknú dovolenku, ubytovanie bolo v poriadku, personál tiež. Odporučila by som. Nebol žiaden problém.
Eva, Piešťany
Prostredie s krásnymi výhľadmi, ubytovanie skvelé, prístup pracovníkov hotela vynikajúci. Čo sa reštaurácie týka, výborné jedlo, skvelá, všímavá a milá obsluha. Wellness sme žiaľ nestihli vyskúšať. Určite odporúčame!
Matej, Rožňava
super prostredie, pekný hotel, osobitne ubytovanie v apartmánových domoch.
František, Bratislava
Skvelý personál, úžasné prostredie, TOP Wellness...
Zlatica , Trenčín
Veľmi ochotní personál, pekný hotel, chutné raňajky, wellness OK. Celkovo sme boli veľmi spokojní, hotel odporúčame. Ďakujeme :)
Nika, Bratislava
hotel bol krasny, vsetko bolo Tip Top :)
Petra, Bardejov
Dobrý deň chcel by som sa poďakovať hlavne čašníčke Patrici ktorá nás veľmi potešila doslúžila na neskutočne dlho sme takú ochotní čašníčku nevideli boli sme tam ubytovaný tak ešte raz vopred ďakujem
Miroslav, Bratislava
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry - zobraziť mapu

    K architektúre v horskom prostredí už prirodzene patrí drevo. Hotel Kukučka svojim jedinečným prevedením drevených a kamenných prvkov, ktoré dopĺňajú zemité farby nechajú v úžase každého návštevníka. Dych berúci exteriér s výhľadom na hory a okolitú prírodu Tatranskej Lomnice.

    Komplex Hotela Kukučka sa skladá z hlavnej budovy (budovy hotela) a troch rezidenčných budov. V hoteli je hosťom poskytnuté komfortné ubytovanie v hotelových a rezidenčných izbách Lux 2+0 v základnej výbave, v priestranných Jedno-spálňových apartmánoch 2+2 a Dvoj-spálňových apartmánoch 4+0 a 4+2. V ponuke je aj Prezidentský apartmán 4+2, ktorý je vybavený aj plnohodnotnou kuchyňou.

    Veľkým bonusom hotela je, že každý hosť má v rámci hotelových služieb v cene nárok na 1x2 hodinový vstup do wellness. V prípade záujmu ďalších vstupov sa účtuje hosťom príplatok.  Wellness pozostáva z fínskej sauny, parnej sauny a oddychovej miestnosti s kapacitou 8 osôb. Hotel Kukučka je vhodnou voľbou aj pre rodiny s deťmi, v hlavnej budove je k dispozícii veľký plne vybavený detský kútik a exteriéry úžasné detské hojdačky a šmýkačky. Priamo v hoteli sa nachádza aj moderná Olívia restaurant, v ktorej sa podávajú bohaté raňajky, obedy a večere. Lokalita hotelu je veľmi výhodná, od hotela sú najbližší obchod s potravinami, hlavná autobusová stanica a železničná stanica vzdialené 500 metrov.