Aktuálne si prezerá: 9

Hotel Kukučka

1 adult
adults
children
Hotel Kukučka
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
Využili sme ubytovanie na 2 noci. Príjemné a veľmi dobre vybavený apartmán. Raňajky vynikajúce. Pekné prostredie. Príjemný a ochotný personál. Určite sa tam vrátime.
Norbert, Lučenec
Skvělý hotel! Výborná poloha, vynikající jídlo v restauraci, milý personál. Všude čisto. Rozhodně doporučuji.
Pavla, Slaný
Velmi pekne izby prijemny personal bohaty vyber ranajok Boli sme velmy spokojny Dakujeme
Milan Hajdúch, Tvrdosin
V Aplend Kukučka sme prežili peknú dovolenku, ubytovanie bolo v poriadku, personál tiež. Odporučila by som. Nebol žiaden problém.
Eva, Piešťany
Prostredie s krásnymi výhľadmi, ubytovanie skvelé, prístup pracovníkov hotela vynikajúci. Čo sa reštaurácie týka, výborné jedlo, skvelá, všímavá a milá obsluha. Wellness sme žiaľ nestihli vyskúšať. Určite odporúčame!
Matej, Rožňava
super prostredie, pekný hotel, osobitne ubytovanie v apartmánových domoch.
František, Bratislava
Skvelý personál, úžasné prostredie, TOP Wellness...
Zlatica , Trenčín
Veľmi sme sklamaní z prístupu... Na recepcii nám oznámia, že reštaurácia je do 22:00 a čašník nám večer oznámi, že od 20:00 sú zavretí že nám nič nenavaria... Akože chápem, že asi tatry nepraskajú od turistov, ale aby ubytovaného hosťa takto odbili a nič neponúkli... Stačí prejsť cez kopec do Zakopaného a tam s úsmevom sa pobijú o zákazníka. Nehovoriac o tom, že teraz by si mali vážiť o to viac... Hotel pekný ale prístup veľmi sklamal. Za mňa už určite nabudúce vylúčim tento hotel z výberu.
Martin, Trenčín
Veľmi ochotní personál, pekný hotel, chutné raňajky, wellness OK. Celkovo sme boli veľmi spokojní, hotel odporúčame. Ďakujeme :)
Nika, Bratislava
hotel bol krasny, vsetko bolo Tip Top :)
Petra, Bardejov
Dobrý deň chcel by som sa poďakovať hlavne čašníčke Patrici ktorá nás veľmi potešila doslúžila na neskutočne dlho sme takú ochotní čašníčku nevideli boli sme tam ubytovaný tak ešte raz vopred ďakujem
Miroslav, Bratislava
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry - show map

    The unique mountain architecture of Hotel Kukučka will not leave anyone cool. Throughout the hotel there are stone and wooden elements that are complemented by earth colors. The complex consists of a main building (hotel building) and three residential buildings. The hotel part provides comfortable accommodation in Lux Rooms, One / Two-Bedroom Apartments or Presidential Apartment. Residential buildings have spacious One / Two-Bedroom apartments.

   The hotel building provides comfort in a steam / dry (Finnish) sauna for up to 8 people. Naturaly, there is a relaxation room. 

    The hotel, together with its residences, is a good choice for families with children too. The main building has a large, fully equipped children's play area. In the exterior, there are also amazing children's swings and slides!