Relaxujte vo Vysokých Tatrách s OZ Kovo výhodami

Relaxujte vo Vysokých Tatrách s OZ Kovo výhodami

Každá ťažko odvedená práca by mala byť patrične odmenená. Doprajte si zaslúžený relax po hodinách strávených vo fabrikách za montážnymi pásmi a hlučnými strojmi. Odmeňte seba a svojich rodinných príslušníkov či priateľov dokonalým oddychom v obľúbených častiach Vysokých Tatier!

OZ Kovo Vám v spolupráci so značkou APLEND Apartments & Resorts prináša výhody, vďaka ktorým sa najete "do prasknutia", zrelaxujete aj kvalitne vyspíte. Vytvorme spoločne nezabudnuteľné spomienky.

APLEND Apartments & Resorts operuje na trhu domáceho cestovného ruchu už viac ako jednu dekádu. Počas uplynulých desiatich rokov sme privítali nespočet spokojných hostí, hostili nejeden teambuilding, boli sme súčasťou radostných rodinných osláv a svadieb ... a sme tu aj pre Vás!

Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie v priestranných apartmánoch či v dovolenkových chatkách s možnosťou stravovania a využitia prvotriednych wellness služieb. Naše ubytovacie zariadenia sú lokalizované v najobľúbenejších častiach Vysokých Tatier - v Starom Smokovci a v Tatranskej Lomnici, ale aj v podhorskej oblasti Veľkého Slavkova.

Hladní či smädní z našich veľhôr taktiež nebudete odchádzať! Pozývame Vás do tradičných slovenksých reštaurácií, no i do moderných horských chát, ktoré rozmaznajú chuťové poháriky aj tých najväčších "fajnšmekerov".

Všetci členovia OZ Kovo získavajú 10% zľavu na ubytovanie z aktuálnych cenníkových cien do všetkých ubytovacích kapacít značky APLEND Apartments & Resorts a 10% zľavu na konzumáciu jedál (s výnimkou denného menu) vo všetkých reštauráciách prevádzkovaných spoločnosťou APLEND.

Odborové zľavy sa nedajú kombinovať s ďalšími zľavami, promo kódmi či akciami. Pre uplatnenie zľavy je potrebné preukázať sa platným preukazom člena OZ Kovo pred platením v reštaurácii / pri check-ine. Zľava na ubytovania sa vzťahuje iba na pobyty, ktorých sa zúčastní aj samotný držiteľ karty člena OZ Kovo. Špeciálna zľava sa vzťahuje na priame rezervácie (vytvorené pomocou mailu, telefónu alebo oficiálneho webu www.aplend.com - s použitím promo kódu "OZKOVO2020")

Tešíme sa na naše spoločné chvíle!

rezervovať