Cenník doplnkových služieb

Cenník doplnkových služieb

Svoj pobyt vo Vysokých Tatrách či Podhorí si môžete rozšíriť o ďalšie doplnkové služby! V prípade záujmu pripíšte dopyt po konkrétnej službe priamo do poznámky rezervácie.

Doplnkové služby je možné platiť v hotovosti (EUR), kreditnou kartou značky Visa / MasterCard / Diners alebo debetnou kartou. Všetky rezorty spoločnosti Aplend s.r.o. akceptujú rekreačné karty (Edenred / Callio / Gusto / Benefit Plus / Doxx) pre platenie rekreačných pobytov preplácaných zamestnávateľom.

Uvedené ceny zahŕňajú príslušnú daň z pridanej hodnoty.

 

APLEND ADVENTURE GOLF

Aplend chce Vám - svojim ubytovaným hosťom - poskytnúť všetko pohodlie a kvalitne strávené chvíle. Túto myšlienku podporuje aj možnosť zahrať si 18-jamkový Aplend Adventure Golf (minigolf) v Aplend Tatry Holiday Resort vo Veľkom Slavkove. Zaručujeme Vám krásne spomienky a zábavu pre celú rodinu!

Cena:

  • Dospelá osoba: 3,60 EUR / 90 minút
  • Dieťa (do 12 rokov): 2,40 EUR / 90 minút

 

BICYKLE

Vysoké Tatry a okolie neponúkajú krásne výhľady iba pri vystúpaní na najvyššie štíty. Blízkosť panenskej prírody jedného z najobľúbenejších národných parkov na Slovensku si môžete vychutnať ešte aktívnejším spôsobom. Aplend chce svojim ubytovaným hosťom sprostrednokovať čo najkrajšie dovolenkové chvíle! Brázdite cyklistické trate od Tatier až do Popradu a naspäť! Veľmi radi Vám pripravíme bicykle na Vami zvolený termín a počet hodín / dní. Nižšie uvedené ceny zahŕňajú aj cyklistické prilby.

 

                2 hod         6 hod         1 deň         2 dni
                                               
  Bicykel / dospelá osoba             2 EUR         6 EUR         10 EUR         15 EUR
                                               
  Bicykel / dieťa             2 EUR         4 EUR         6 EUR         9 EUR
                                               
  Detská sedačka na bicykel             grátis         grátis         grátis         grátis
                                               
  Rodinná akcia: 2x dospelá osoba + 2x dieťa             6 EUR         15 EUR         25 EUR         40 EUR

 

 

 

 

 

 

 

DETSKÁ POSTIEĽKA

Dlhodobým cieľom spoločnosti Aplend je vytvoriť kvalitnú sieť dovolenkových apartmánov či chát so zameraním predovšetkým na rodiny s deťmi. Ubytovaní hostia majú možnosť doobjednať si k svojmu pobytu detskú postieľku. V cene detskej postieľky je zahrnutý aj prvotriedny set detskej kozmetiky značky FORKIDS. V prípade záujmu o požičanie detskej vaničky či nočníka sa neváhajte obrátiť na naše recepcie. Detská vanička aj nočník sú Vám k dispozícii bezplatne.

Cena: 15 EUR / pobyt

 

FAJČENIE

Všetky vnútorné priestory ubytovacích jednotiek Aplend, recepcie aj reštaurácie sú prísne nefajčiarske. Prosíme hostí, aby rešpektovali toto rozhodnutie. Fajčenie je povolené v exteriéri rezortov. V prípade porušenia zákazu fajčenia v interiéroch si spoločnosť Aplend s.r.o. vymedzuje právo uložiť hosťom pokutu vo výške 200 EUR.

 

MIESTNY POPLATOK

Hostia ubytovaní vo Vysokých Tatrách aj v Podhorí sú povinní uhradiť pri príchode miestnu pobytovú taxu, ktorú spoločnosť Aplend odvádza príslušnej obci / mestu v zmysle zákona.

Cena:

  • Vysoké Tatry: 3,50 EUR / dospelá osoba / noc
  • Štrbské Pleso: 2,00 EUR / osoba / noc
  • Podhorie (Veľký Slavkov): 1,00 EUR / osoba / noc

 

NESKORÝ CHECK-OUT

Ubytovaní hostia sa odhlasujú z pobytu spravidla od 7.00 hod do 10.00 hod. Služba neskorého odhlásenia sa je možná po dohode s recepciou na základe obsadenosti ubytovacích jednotiek. V prípade, že plánujete využiť neskorý check-out, prosíme, informujte recepciu príslušného rezortu o tejto skutočnosti minimálne 24 hodín vopred.

Cena:

  • Check-out do 12.00 hod.: 10 EUR
  • Check-out do 14.00 hod.: 20 EUR
  • Check-out po 14.00 hod.: 100% z aktuálnej ceny ubytovacej jednotky

TRANSFER

Spoločnosť Aplend Vám rada zabezpečí transfer z letiska, železničnej či autobusovej stanice mesta Poprad. Kapacita jedného transferu je maximálne 8 osôb. Služba je dostupná denne od 7.00 hod do 16.00 hod., prípadne po dohode s recepciou. Prosíme, hláste záujem o transfer recepcii príslušného rezortu minimálne 24 hodín vopred.

                       
  Veľký Slavkov             12 EUR      
                       
  Starý / Nový Smokovec             15 EUR      
                       
  Tatranská Lomnica             20 EUR      


 

 

 

 

 

VÝMENA POSTEĽNEJ BIELIZNE

Pobyty s minimálnou dĺžkou 6 nocí majú nárok na jednu bezplatnú výmenu posteľnej bielizne, ktorú poskytujeme po dohode s ubytovanými hosťami zhruba v polovici pobytu. V prípade záujmu však vieme vymeniť posteľnú bielizeň aj na žiadosť ubytovaných hostí. Prosíme, aby ste záujem o výmenu bielizne hlásili príslušnej recepcii v čase od 7.00 hod. do 14.00 hod.

Cena: 3 EUR / lôžko


 

VÝMENA UTERÁKOV / OSUŠIEK

Pobyty s dĺžkou štyri a viac nocí majú nárok na minimálne jednu bezplatnú výmenu uterákov a osušiek. V prípade, ak máte záujem o individuálnu výmenu osušiek či uterákov, prosíme, nahláste svoj dopyt recepcii príslušného rezortu v čase od 7.00 hod do 14.00 hod.

Cena: 2 EUR / kus


 

ZVIERATÁ

Ľutujeme, ale rezorty a reštaurácie spoločnosti Aplend nie sú pet friendly. Pobyt zvierat v rezortoch a reštauráciách spoločnosti Aplend teda nie je povolený. Prosíme hostí, aby rešpektovali naše rozhodnutie. V prípade nerešpektovania tohto rozhodnutia si spoločnosť Aplend s.r.o. vymedzuje právo uložiť hosťom pokutu vo výške 200 EUR.

 

rezervovať