Aktuálne si prezerá: 2

Hotel Lujza Major

1 adult
adults
children
APLEND Hotel Lujza Major
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
Ďakujeme za super pobyt. Vyborná poloha hotela, skvelá strava, super personál. Skvelé niet čo dodať. Ďakujeme
Cehlarova Viera, Spišská NováVes
Výborný a tichý hotel s príjemným a čistým ubytovaním. Veľkú pochvalu si zaslúžia raňajky s bohatým výberom .Veľkou výhodou je aj blízkosť železničnej stanice ! Ďakujeme za príjemný pobyt !!
rod.Macháčkova, Bratislava
Poloha hotela je najväčšia výhoda. Nábytok na izbách vkusny, pohodlne nové postele. Izby trochu natesnane nábytkom, v obývačke sa nedali kvôli posteli poriadne dvere otvoriť. Kúpeľňa čistá, ale dizajnom ako v ubytovni. Celkovo nechápem jej ponechanie v rámci obnovy hotela. Chýbajúce odkladacie miesta v kúpeľni. Parkovisko a pristup k hotelu zle vyriešený, pre kociky a vozíky vôbec. Ranajky chutne a postačujúce v peknej reštaurácii. Wellness nové a pekne ale bez hudby, šatne, fenu a mydla
Petra, Trnava
Recepcia hotela a ten prístup skvelé. Ubytovanie výborné niet čo dodať. Raňajky výborné tiež niet čo dodať. Ubytovanie perfektné len nám chýbal sprchový kút miesto vane ale s tým nie je problém majú izby aj so sprchovacím kútom teda nabudúce. Poloha hotela je taktiež skvelá. Všetko po ruke a to všetko za prijateľnú cenu. Určite sa sem vrátime a určite na dlhší pobyt. Celkový dojem super!!! ĎAKUJEME!!!
Jana Fančovičová, Bučany
Pobyt ktorý sme si fakt užili. Recepcia, ubytovanie, raňajky, poloha hotela skvelé. Určite sa sem vrátime a určite na dlhší pobyt. Nič nám nechýbalo všetko bolo OK!
Jana Fančovičová, Bučany
Poloha výborná ,personál veľmi ochotný ,chýba základné vybavenie izieb ako napr.fén,ktorý bol deklarovaný v zariadení izby, nehovoriac o chýbajúcich náplniach v davkovačoch na mydlo a šampony,takisto nefungujúci televízor ,raňajky skvelé , vysoko hodnotím kvalitu postelí.Hotel po celkom slušnej rekonštrukcii
Michal Konečný, Vechec
Všetko top. Skvelé raňajky.
Róbert, Žilina
Veľmi dobrá poloha hotela, super raňajky, ochotný personál.
Mária, Michalovce
Práve sme sa vrátili.s hotela .Lujza Major Boli sme spokojný so všetkým,s izbou ,raňajkami,personálom. Nemám čo vytknúť .Izby čisté, pekne .ranajky pestré. Určite odporúčam.Citili sme sa úžasné.
Maria Hercova , Levice
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry - show map

    What would you say to a holiday stay or a long weekend in a popular tourist centre? Then the newly renovated Hotel Lujza Major is the right choice for you. It is located right in the heart of Tatranská Lomnica, which is one of the largest and most beautiful settlements with beautiful surrounding nature in the High Tatras. 
 
    This cosy 3* hotel offers comfortable accommodation for couples, families of 4 but also larger families of up to 7 people. Certain rooms include a bedroom with a double bed and a living room with a sofa bed, in which there is also a TV. Balconies are not included in all rooms. There is also a fridge, kettle, wine glasses as well as tea cups. A welcome pack with instant coffee, tea and sugar will be waiting for guests on arrival in their room, but one of the biggest bonuses of the hotel is the absolutely free breakfast for every guest with their stay. 
 
    In addition to its location, the hotel impresses with a wide range of activities, services and shopping opportunities in the surrounding area. The perfect ski area, museums, galleries, National Park and much more. Guests will also appreciate the close access to the train station, which is only 5 minutes away, and the cable cars, which are only a 10-minute walk from the hotel. Guests can take advantage of the on-site reception and wellness service. Bicycle rental services and Olivia Restaurant services are available at the nearby Hotel Kukučka.