Tatranská Lomnica

Plánujete navštíviť Tatranskú Lomnicu?

Tatranská Lomnica je jedným z najväčších katastrálnych území Vysokých Tatier. Svojim návštevníkom ponúka nespočetné množstvo celoročných kultúrnych podujatí, prírodných krás, športových možností i náučných miest. 
 
V zimných mesiacoch je Tatranská Lomnica známa predovšetkým svojou najdlhšiu a najvyššie položenú zjazdovku na Slovensku, ktorá je garanciou síce náročnejšej, no najlepšej lyžovačky na slnečnej strany Vysokých Tatier. Stanica lanovky spájajúca Tatranskú Lomnicu s vyššie položeným lyžiarskym strediskom sa nachádza približne 10 minút chôdze od rezortu. V blízkosti rezortu nájdete taktiež ďalšie, nižšie položené, vleky rôznej náročnosti, či už priamo v Tatranskej Lomnici alebo v priľahlých častiach Vysokých Tatier.
 
Nadšeným turistom poskytuje Tatranská Lomnica a jej okolie ideálne štartovacie miesto pre vysokohorskú turistiku, či už na Zelené pleso, Vodopády Studeného potoka, alebo na iné dych berúce miesta ukazujúce návštevníkovi impozantnú panorámu s celkovou neopakovateľnou scenériou našich veľhôr. Ak nie ste práve fanúšikom turistických topánok, pohodlným spôsobom v podobe lanovky sa môžete vyviesť do nadmorskej výšky 2633m na neprekonateľný Lomnický štít.
 
Obdivovať môžete taktiež remeselné a ľudové umenie v galérii Ústredia ľudovej umeleckej výroby, oboznámiť sa s rozmanitými druhmi tatranských divo rastúcich rastlín v botanickej záhrade alebo navštíviť Múzeum Tatranského Národného Parku. V centre Tatranskej Lomnice nájdete nejednu útulnú kaviareň či reštauráciu, ktorá sa postará o nezabudnuteľný gastronomický zážitok.
 
Istotne ani jeden z návštevníkov nezostane nedotknutý čarom čistej prírody a atmosférou malebných dediniek so stále žijúcim folklórom. Či už sa chystáte na rodinný výlet s deťmi, hľadáte oddych na víkend alebo chcete pocítiť adrenalín na strmých štítoch a v hlbokých dolinách, Tatranská Lomnica je stvorená práve pre Vás
Raňajky v cene
360° video
Hotel Kukučka
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry

Malebné prostredie Vysokých Tatier, harmónia prírody a tatranského okolia, luxusné a komfortné ubytovanie - ideálne miesto pre Vašu dovolenku, jednoducho relax vo veľkolepom štýle, aký si ihneď zamilujete.

od 99 €
Raňajky v cene
360° video
Vila Júlia
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry

    Vila Júlia *** patrí medzi najlepšie hodnotené APLEND zariadenia vo Vysokých Tatrách a svojou polohou je vskutku výnimočná kapacita. Apartmány a štúdia sú zariadené moderne so všetkým čo hostia k svojmu pobytu potrebujú. 

od 39 €
Raňajky v cene
video
Vila Magnólia
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry

    Vila Magnólia*** je lokalizovaná v tesnej blízkosti centra Tatranskej Lomnice, jednoducho dostupná autom, autobusom i Tatranskými elektrickými železnicami. Spolu s Vilou Beatrice*** a Vilou Júlia*** tvoria Resort Beatrice, pričom všetky tri budovy sú od seba navzájom vzdialené približne 300 m.

od 39 €
Raňajky v cene
360° video
Vila Beatrice
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry

​    Vila Beatrice *** v Tatranskej Lomnici patrí medzi najlepšie zariadenia APLEND Apartments & Resorts vo Vysokých Tatrách. Interiér budovy prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2016.

od 69 €
Raňajky v cene
novinka
Hotel Lujza Major
Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
Nový hotel v APLEND sieti!

Novozrekonštruovaný hotel v srdci Tatranskej Lomnice s výhľadmi na majestátny Lomnický štít. Hotel Lujza Major patrí k novinkám spoločnosti APLEND. Hotel s 3-ma poschodiami ponúka izby rôzneho typu pre 2 až 7 osôb. K ubytovaniu majú hostia raňajky zadarmo. 

od 69 €